Limon Kiriş Merdivenler

 

 

Demir profil taşıyıcılı merdivenlerimizle ilgili YouTube videolarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz https://youtu.be/KMkq0Fxtwt8

https://youtube.com/shorts/XgwrImaPPEI?feature=share

Limon kirişli merdiven, basamakların kendisine saplandığı, merdiven kolunun her iki tarafından veya ortasından uzanan kirişlerin her birine denir. 

Limon kirişli merdiven modelleri, ağır merdiven sistemi şeklinde üretilmektedir. Limon kiriş kısımları genellikle metal malzemelerden siyah saç, paslanmaz çelik gibi üretilmektedir. Ama istenirse üzeri ahşap kaplanabilmektedir. Basamak kısımları ise bir çok farkı sert malzemeden Ahşap, cam, mermer, granit, metal gibi yapılabilmektedir. Kenar korkulukları ise standart veya standart dışı, istenilen birçok malzeme veya dekoratif görsellik uygulamasıyla yapılabilmektedir.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN 50 yıllık tecrübesiyle mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım ve uygulama firmasıdır.
 Yaşadığımız alanda merdivenlerin ferah ve kullanışlı olması hem sağlık açısından hem de yaşam kalitemizi arttırmak için ön planda olmalıdır. Akıllı tasarımlarla merdivenlerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Çelik konstrüksiyon ve tek noktadan destekli metal, demir merdivenler detaylı bir tasarım ve imalat sonucunda ortaya çıkar. Merdivenlerimiz kendi demir atölyemizde yapıldığından hem basamaklar hem küpeşte bizim istediğimiz şekilde sorunsuz çıkmaktadır. Bu şekilde sıkıntısız bir merdiven imalatı sağlamaktayız. Demir merdivende dikkat edilecek bir husus da taşıyıcı profillerin et kalınlığıdır. Bu profil kalınlığı en az 4mm olmalıdır. Bu sayede merdivenden inerken ve çıkarken titreşim hissedilmeden uzun yıllar kullanılması sağlanmaktadır. Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, balkon korkulukları, ferforjepencere korkulukları, sundurma, demir doğrama, kaynak işleri ve kavisli ferforje imalatı konusunda da teklif alabilirsiniz.